shift left shift right

příručka uživatele systému AToM

obsah<< předchozí stránkadalší stránka >>
ke stažení

Start aplikace

Aplikace AToM je webová aplikace a k její obsluze ze strany klienta postačuje internetový prohlížeč. Po zadání adresy aplikace (internetový odkaz) do adresního řádku prohlížeče a odeslání požadavku, se v okně prohlížeče zobrazí úvodní obrazovka aplikace.

Každý uživatel systému AToM má v rámci správy přístupových práv přiděleny role, které mu zprostředkovávají oprávnění k různým aktivitám v rámci aplikace.

Nepřihlášenému uživateli je přiřazena speciální role Anonymního uživatele (zobrazované jméno Anonymous). V této roli se uživateli zobrazuje pouze minimum informací a funkčnost aplikace je omezena v závislosti na nastavených oprávněních role Anonymního uživatele.

Pro plnohodnotné používání je nutné použít vlastní uživatelský účet a přihlásit se do systému. Způsob přihlášení (autentifikace uživatele) je popsán v kapitole o přihlašování do aplikace.

Pokud je v systému umožněna registrace uživatele, lze vytvořit uživatelský účet přímo v aplikaci. Postup registrace je popsán v kapitole o registraci uživatele.

Nenalezli jste požadované informace?
Přeje si kontaktovat uživatelskou podporu?

Kontaktovat nás můžete nejlépe e-mailem, seznam možností jak se s námi spojit je na stránkce kontakty.

Připravujeme možnost rychle zaslat dotaz pomocí webového formuláře.

© AION CS, s.r.o